Облік та звітність з рентної плати за спеціальне використання води

04 Березня 2016
Аа Аа

У своєму листі від 04.02.2016 р. № 2336/6/99-99-15-04-01-15 ДФС України роз’яснила порядок обліку та подання звітності з рентної плати за використання води.

Контролери звертають увагу, що відповідно до пункту 63.3 статті 63 ПК України платники податків підлягають взяттю на облік у контролюючих органах не тільки за своїм місцезнаходженням, але й за місцем розташування (реєстрації) об’єкта оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням.

В зв’язку з цим,  підпункт 257.3.4 пункту 257.3 Кодексу необхідно враховувати з вимогами статті 63 ПК України. Звітність з рентної плати за спеціальне використання води необхідно подавати не за основним місцем обліку, а за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

Враховуючи вищевикладене, суб’єкт господарювання повинен знаходитись на обліку в контролюючому органі за місцезнаходженням водних об’єктів, які використовуються у господарській діяльності, та сплачувати рентну плату з урахуванням обсягів використаної води та ставок, що встановлені для водних об’єктів на конкретній території. 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments