Обговорення змін до порядку ввезення товарів у ДФС

09 Серпня 2017 (0)
Аа Аа

У ДФС повідомили про проведення «круглого столу» з представниками Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві та представниками міжнародних експрес-перевізників, що здійснюють доставку товарів з-за кордону експрес-поштою.

Обговорювалися поточні аспекти взаємодії експрес-перевізників з митницею для більш злагодженої роботи, зокрема можливість отримання інформації про завершення митного оформлення міжнародних експрес-відправлень (МЕВ) для більш оперативної доставки посилок адресатам.

Не оминув увагу присутніх і законопроект, зареєстрований 17 липня цього року за N 6755 (про який ми вже писали раніше), яким пропонується внести ряд змін до Митного кодексу України в частині, що стосується  поняття особистих речей громадян, оподаткування товарів, які ввозяться громадянами та зокрема ввести ліміт на безмитну пересилку товарів в посилках на рівні 150 євро на місяць. Представники Громадської ради інформували учасників заходу про надходження численних звернень від пересічних громадян, які масово висловлюють обурення з приводу такої ініціативи.

Компанії-перевізники зі свого боку звернули увагу на ще одну норму даного законопроекту, яка передбачає можливість видачі посилки адресату лише при пред'явлені ідентифікаційного номеру платника податку, що змусить зазначати цю інформацію й у авіа накладних та ряді інших документів, що призведе до розголошення персональних даних громадян.

Інші новини з цього питання ви можете знайти у нас на сайті.

Неоподатковувану вартість посилок знову пропонують змінити

Внесення змін до Митного кодексу України

Попередня стаття Наступна стаття