Нюанси подання електронної звітності з 1 по 4 січня 2016 року

28 Грудня 2015
Аа Аа

Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 1 по 4 січня 2016 року буде тривати проведення технологічних регламентних робіт в інформаційних системах ДФС. У зв’язку із цим рекомендується в такий термін подавати лише ту звітність, для якої наступає строк сплати податкових зобов’язань.

У зазначені дні платникам податків, які подають податкову звітність до контролюючих органів засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (далі – в електронній формі), засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності», будуть направлятись лише перші квитанції.

По завершенню проведення технологічних регламентних робіт почне здійснюватись обробка поданої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі у штатному режимі і буде забезпечено формування та направлення засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності» других квитанцій. При цьому дата реєстрації у контролюючому органі прийнятої податкової звітності буде відповідати даті, зазначеній у першій квитанції.

Отже, перевірку результатів обробки направленої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі необхідно здійснювати, починаючи з 5 січня 2016 року.

Представники контакт-центру ДФС України поінформували, що зазначені ДФС нюанси стосуються подачі лише електронної звітності, отож, наприклад, реєстрація податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних здійснюватиметься у звичайному режимі.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments