Новинки від Taxlink для постійних клієнтів

21 Січня 2016 (0)
Аа Аа

Taxlink – новий інформаційний ресурс від української команди професійних юристів, бухгалтерів та аудиторів та, безумовно, українських розробників. Це платформа, яка покликана стати тією оазою, в межах якої сконцентровані всі доступні і необхідні знання з практики та теорії податкового права та дотичних до податкового права галузей.

Впродовж перших трьох місяців існування ми доклали максимум зусиль для того, щоб вивести в онлайн базу даних такого рівня. Базу, яка живе завдяки тому, що пронизана людською підтримкою і цей факт, на відміну від подібних ресурсів дозволяє говорити нам сьогодні про інтелектуальний, а не формальний підхід до зв’язків, ключових слів і, власне, самого викладу матеріалів.

За цей період ми опрацювали велику кількість запитань, що надійшли від Вас. І сподіваємось, що наші відповіді Вам допомогли. Клієнтами платформи за такий короткий час стали оператор лотерей «М.С.Л.», туроператор Tavel Professional Group, один з найбільших інтернет провайдерів України Воля, інтернет-портал та телевізійний канал Еспресо.ТВ, усім Вам відомий інтернет-магазин Modnakasta та багато інших підприємств та фізичних осіб.

Дехто з користувачів вже встиг скористатись пакетом наших юридичних послуг.

Проте, ми не збираємося зупинятися на досягнутому і вже з 27 січня 2016 року плануємо виходити на новий рівень Вашого обслуговування, шановні клієнти, готуючись до запуску нових розділів платформи та масштабних релізів податкової аналітики. У зв'язку з цим саме з 25 січня ми плануємо певну частину розділів сайту залишити у доступі для тих, хто повірив у нас і вже долучився до Taxlink. Якщо Ви хочете бути в курсі всіх податкових новин, віднайти відповіді на свої питання щодо оподаткування та мрієте забути про проблеми з податковою – ніколи не пізно приєднатись до користувачів Taxlink.

З радістю чекаємо на Вас! До зустрічі на Taxlink!!!

Попередня стаття Наступна стаття