Нова звітність РРО

05 Квітня 2016
Аа Аа

Державна фіскальна служба України (далі – ДФС України) у своєму Листі від 18.03.2016  5852/10/28-10-06-11  роз’яснила щодо подання звітності за формою ЗВР-1.

Відповідно до пункту 7 статті  3 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон про РРО) суб’єкти, які зобов’язані використовувати РРО у господарській діяльності повинні подавати звітність про використання РРО та розрахункових книжок до контролюючого органу не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку. Дані положення поширюються і на РРО, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

У разі використання електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та РРО, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, такі суб’єкти господарювання подають інформацію по дротових або бездротових каналах зв'язку про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

21 січня 2016 року затверджено нову форму № ЗВР-1 і порядок подання звітності пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій.

Отже, звітність необхідно подавати щодо всіх зареєстрованих РРО, незалежно від того, чи застосовувалися вони у звітному місяці чи ні, та щодо всіх книг ОРО,  зареєстрованих  на  господарську  одиницю, які ведуться разом із розрахунковими книжками.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments