Нова редакція Податкового кодексу України з ключовими словами та зв'язками вже на нашому порталі

14 Грудня 2018
Аа Аа

Шановні колеги!

Ми раді повідомити Вам, що на #Taxlink вже є нова редакція Податкового кодексу України зі змінами, що набрали чинності з 1 січня 2016 року. Для Вашої зручності у новій редакції ми відобразили усі наші напрацювання щодо ключових слів та зв’язки між нормативними актами, роз’ясненнями, практикою та аналітичними матеріалами.

З початку роботи #Taxlink, це перше повномасштабне оновлення, зав’язане на змінах до Податкового кодексу України, що зумовлює необхідність внесення коректив до аналітичних матеріалів. А це означає, що зовсім скоро кожен з Вас зможе протестувати нову, унікальну на українському ринку електронних баз даних можливість. Це «редакційність» аналітичних матеріалів.

Вона дозволить аналізувати і враховувати стан законодавчої бази не лише на сьогодні, але й за рахунок аналітичних матеріалів у разі необхідності відштовхуватись від підходів контролюючих та судових органів, що існували в Україні протягом попередніх періодів. Ми ж, зі свого боку, лише розширюватимемо базу актуальної практики, доповнюючи аналітичні матеріали свіжими підходами до вирішення конкретних спорів.

Бажаємо у сьогоднішній Святвечір спокою і миру у Вашій оселі, злагоди в родині і, безумовно, миру!

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments