Німеччина передала дані про банківські рахунки податковим 19 країн

12 Серпня 2016
Аа Аа

Одна з німецьких федеративних земель активно бореться з транскордонним ухиленням від оподаткування за допомогою інформації з анонімних джерел. Результатом останнього доносу може стати розслідування у 19 країнах.

Влада Північного Рейну-Вестфалії (далі – NRW) передала податковим органам іноземних держав дані про 160 тис. секретних банківських рахунків, які, як припускається, використовувались для ухилення від оподаткування у 19 країнах.

Як повідомляє ЗМІ, влада NRW отримала від анонімного джерела жорсткий диск з трьома файлами про:

  • фонди з компаніями-одноденками в Швейцарії (пов’язує 7 країн);
  • 160 тис. банківських рахунків в Люксембурзі (із 19 країн), з яких 50 тис. – рахунки, які належать німцям, 49 тис. – бельгійцям, 42,5 тис. – французам;
  • внутрішні документи «великого європейського банку».

Мінфін NRW володіє даними щодо продажу продуктів цього «великого європейського банку», назва якого не згадується у повідомленнях, та сподівається на його співпрацю у процесі розслідування випадків транскордонного ухилення від податків.

NRW уже давно успішно використовує інформацію з анонімних джерел для переслідування як банків, так і їх клієнтів, які ухиляються від оподаткування. Це дозволило NRW на сьогодні поповнити бюджет вже на 2 млрд євро. Попередні рази за диски з даними донощики навіть вимагали плату від органів влади.

За матеріалами: TaxToday, Offshorewealth.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments