"Незважаючи на позитивні тенденції у боротьбі з тінню, нелегальний алкоголь залишається доступним для населення", - Д. Гетманцев

25 Березня 2021
Аа Аа

"На початку року мною було ініційовано боротьбу з тінню у всіх її проявах. Одним із пріоритетних напрямків цього процесу є боротьба з нелегальним ринком алкоголю, який, реалізуючи неякісну, безакцизну продукцію, вбиває наших громадян і завдає колосальних втрат бюджету України", - повідомив у своєму Телеграм-каналі Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Нардеп відмічає, що за менше, ніж три місяці, вже є позитивні результати. Так, за інформацією ДПС та ДФС з початку року було вилучено понад 417 тонн спирту, 213 тонн лікеро-горілчаних виробів, 9417 підроблених акцизних марок, припинено діяльність 31 незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів.

В рамках кримінальних проваджень здійснюється відпрацювання 130 веб-сайтів, які здійснюють нелегальний продаж алкоголю, більше 100 таких сайтів було заблоковано.

Органами ДПС з січня по березень було проведено 3088 фактичних перевірок суб’єктів, які здійснюють виробництво та торгівлю спиртними напоями. За результатами таких перевірок було застосовано штрафні санкції на суму 157 млн. грн., притягнуто до адміністративної відповідальності 1500 осіб, у 36 випадках ініційовано вилучення контрафактної продукції на суму 94,7 млн. грн.   

"Однак, незважаючи на позитивні тенденції у боротьбі з тінню, нелегальний алкоголь залишається доступним для населення. Сьогодні в мережі Інтернет все ще продовжують діяльність сайти продажу контрафактної продукції, замість ліквідованих створюються нові. Такий стан справ мене не влаштовує. Тому процес боротьби буде продовжуватись. За для посилення результативності прошу кожного громадянина долучитись до роботи та повідомляти мене особисто щодо виявлених фактів продажу нелегального алкоголю на адресу електронної приймальні: hetmantsev@rada.gov.ua", - резюмував політик.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Директор витратив кошти з корпоративної картки підприємства на власні потреби: як оформити такі «безпідставні» витрати?

12 Квітня 2021

Яким чином контролюючий орган надсилає листи, якщо платник не подав заяву про бажання отримувати документи через е-кабінет?

12 Квітня 2021

Уникнення подвійного нарахування єдиного внеску особою, яка займається незалежною професійною діяльністю

13 Квітня 2021

Чи має право на податкову соціальну пільгу фізична особа, яка працює неповний робочий день?

13 Квітня 2021

У яких випадках не підлягає оподаткуванню ПДФО та включенню до річної декларації дохід фізособи від продажу інвестиційного активу?

13 Квітня 2021

Коригування реквізитів у Розрахунку через виправлення помилок, -ДПС інформує

12 Квітня 2021

Співвласники нерухомості без поділу в натурі: як повідомити податкову про належну частку?

12 Квітня 2021

Які нерезиденти зобов’язані стати на облік у контролюючих органах?

12 Квітня 2021