НБУ дозволив банкам не витребовувати печатки та нотаріальне посвідчення

13 Жовтня 2017 (0) #НБУ #Банк
Аа Аа

Національний Банк України продовжує серію заходів, які спрямовані на зниження бюрократичного тиску на бізнес, і спрощує умови роботи відповідно до вимог закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».

У НБУ повідомили, що відтепер клієнти уповноважених банків, які бажають здійснити валютну операцію, зможуть не завіряти печатками документи, які подаються для проведення цих операцій. Також не буде вимагатися удостовірення печатками документів, які подаються в НБУ.

Крім того, в цілому ряді випадків знято вимогу щодо нотаріального посвідчення для оригіналів або копій документів, що стосуються проведення валютних операцій.

При цьому, нотаріальне узгодження перекладу договорів та інших документів, що подаються банками і їх клієнтами НБУ залишається обов'язковим.

Окреслені кроки закріплені Постановою № 102 від 10 жовтня 2017 року «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» і набувають чинності 13 жовтня 2017 року.

За матеріалами Національного Банку України

Попередня стаття Наступна стаття