Насіров залишається

18 Травня 2016
Аа Аа

Сьогодні Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики (далі – Комітет) розглянув питання про прийняття рішення рекомендувати Кабінету Міністрів України та державній фіскальній службі України провести службове розслідування щодо діяльності Голови Державної фіскальної служби України Насірова Р.М. та Першого заступника Голови Державної фіскальної служби України Білана С.В., відповідно.

Незважаючи на те, що на попередніх засіданнях та робочих групах Комітету народні депутати неодноразово заявляли про незадовільну роботу Державної фіскальної служби та Київської митниці, що було викладено в проектах вищезазначених рішень, під час голосування більшість членів Комітету не побачили достатніх доказів, які б свідчили про незадовільну роботу Голови ДФС та його Першого заступника.

Після такого як більшість членів Комітету проголосували проти  зазначених вище рішень щодо ініціювання службових розслідувань, народні депутати Журжій А. В. та Острікова Т. Г. в знак протесту відмовилися брати участь у наступних засіданнях Комітету. 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments