«Наш край» закликає Уряд скасувати обмеження у виплаті працюючим пенсіонерам

08 Липня 2016
Аа Аа

Політична партія «Наш край» вимагає від Кабміну та профільних міністерств, щоб вони скасували обмеження у виплаті працюючим пенсіонерам і повернули їм недоплачені кошти, повідомляє Інтерфакс – Україна.

На переконання партії, чиновники мають понести персональну відповідальність за експерименти над пенсіонерами та їхніми пенсіями.

«Чому чиновники вирішили, що працюючі пенсіонери мають одержувати 85 % пенсії, що перевищує аж 1695 грн? Дивно, що профільне міністерство взагалі не вирішило, що людям достатньо 50 або навіть 15 % від суми пенсії, яку вони заробили своєю важкою працею протягом життя», – сказав співголова політичної партії «Наш край» Сергій Кальцев.

Також Сергій Кальцев вважає, що рішення про обкладення податком пенсій 300 тис. працюючих пенсіонерів не дало істотного економічного ефекту для Держбюджету, а лише створило додаткову соціальну напруженість.

Нагадаємо, 1 липня 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій», яким передбачено підвищення рівня оподатковуваних пенсій з 4350 грн до 10740 грн та встановлені ставки оподаткування на рівні 18 % від суми перевищення.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments