Національна школа суддів України рекомендує суддям переклади рішень ЄСПЛ від TaxLink

17 Травня 2016
Аа Аа

Національна школа суддів України (далі – НШС) продовжує рекомендувати суддям адміністративних судів України користуватись зручним та інформативним ресурсом податкових знань – TaxLink, який є спільним проектом НШС та ЮК Jurimex.

На своєму офіційному сайті НСШ оголосила про розширення функцій платформи  TaxLink. Зокрема, мова йде про одне з головних цьогорічних нововведень – розділ перекладів рішень Європейського суду з прав людини (далі – ЄСПЛ) від спеціалістів платформи TaxLink, які систематично наповнюють розділ новими рішеннями у сфері оподаткування.

Завдяки спільній роботі у розробці платформи ми досягли поставленої мети – створили якісний ресурс, який дозволив глибоко та прозоро аналізувати податкові проблеми.

Переклади рішень ЄСПЛ допоможуть представникам суддівської спільноти сформувати бачення сутності податкових правовідносин провідних країн, ознайомитись з функціями та моделлю поведінки цих учасників для того, щоб втілювати практики ЄСПЛ при вирішенні податкових спорів.

У цих рішеннях йдеться про формування податкового кредиту та захист права на відшкодування сум податку на додану вартість, про податковий арешт та конфіскацію активів, «якість» податкового законодавства, порушення права на справедливий судовий розгляд, а також висвітлені позиції ЄСПЛ щодо затягування адміністративних податкових процедур та судового оскарження у податкових спорах.

Маємо надію, що використання перекладених рішень ЄСПЛ на платформі TaxLink дозволить українським суддям поглибити європейське праворозуміння і запровадити взірцеві практики Суду для вирішення соціальних конфліктів.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments