Начальник Маловисківської ОДПІ ГУ ДФС в Кіровоградській області ігнорує рішення Верховного Суду України

22 Лютого 2016
Аа Аа

Про це на своїй сторінці у facebook написав народний депутат України Андрій Журжій. За словами депутата, слідчий суддя зобов'язав прокуратуру розпочати кримінальне провадження відносно керівника податкової, який ігнорує рішення Верховного Суду України.

Раніше Андрій Журжій вже писав про те, що Кіровоградський окружний адміністративний суд вказав прокуратурі на підстави до притягнення начальника Маловисківської ОДПІ ГУ ДФС в Кіровоградській області до кримінальної відповідальності за статтею 364 КК України (зловживання службовим становищем). Згідно з рішенням суду за справою №П/811/3174/15 Позивач (Державне підприємство «Східний  гірничо-збагачувальний комбінат») звернувся до суду з заявою до податкового органу про визнання протиправними та скасування податкового повідомлення-рішення від  15 вересня 2015 року, яким зобов’язано сплатити штраф у сумі  606499,86 грн. Постановою суду від 09 листопада 2015 року позов задоволено.

Цей керівник не виконав рішення суду і вирішив, що має право приймати податкові повідомлення-рішення.

Народний депутат Андрій Журжій подав заяву про злочин, проте прокурор Кіровоградської Коваленко А. І. відмовився вносити інформацію до Єдиного реєстру досудових рішень. Лише після звернення депутатом до слідчого судді, прокуратура внесла інформацію про злочин до ЄРДР.

Останнім часом випадки, що негативно впливають на імідж податкової служби, стають все частішими. Прикладом цього є Лист ДФС від 18.01.2016 № 1527/7/99-99-17-02-02-17, згідно з яким з першого січня 2016 фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку третьої групи, обсяг доходу яких у 2015 році перевищив 5 млн гривень, втратили право перебувати на спрощеній системі оподаткування, а також ще свіжий «податок на візитівки».

Фото документів розмістив на сторінці у facebook народний депутат України Андрій Журжій.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments