НАБУ проводитиме розслідування кримінального правопорушення ДФС стосовно заборгованості «Укрнафти»

24 Березня 2016
Аа Аа

За рішенням Солом’янського районного суду м. Києва Національне антикорупційне бюро України відтепер зобов’язане провести розслідування з приводу зловживання Державною фіскальною службою своїми обов’язками стосовно несплати податків «Укрнафтою», повідомляє Економічна правда з посиланням на слова Вікторії Войціцької на її офіційній сторінці у Facebook.

«Щойно слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва задовольнив у повному обсязі скаргу на бездіяльність Національного антикорупційного бюро з приводу невнесення відомостей до ЄРДР про кримінальне правопорушення, вчинене головою ДФС Романом Насіровим та першим заступником голови ДФС Сергієм Біланом, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України», – зазначає у повідомленні депутат від «Самопомочі», та додає: «Продовжуватимемо і надалі боротися за сплату ПАТ "Укрнафта" податкового боргу у розмірі 10 млрд гривень та притягнення всіх винних осіб до кримінальної відповідальності».

Нагадаємо, на засіданні Кабміну, Голова ДФС України Роман Насіров повідомив, що в лютому-березні Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) підтвердив правомірність податкової застави майна «Укрнафти» в забезпечення виконання податкових зобов’язань на суму понад 10 млрд грн.

Отже, станом на 1 січня 2016 року заборгованість ПАТ «Укрнафта» перед державним бюджетом становить 10,4 млрд гривень. Такий борг «Укрнафтою» був сформований шляхом несплати ПДВ і податку на прибуток, а також самостійно задекларованих сум рентних платежів. Дебіторська заборгованість компанії становить 18,676 млрд гривень.

Фото зі Facebook сторінки Вікторії Войціцької

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments