На митницю чекають реформи

11 Лютого 2016
Аа Аа

11 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив проект концепції реформування державної митниці. Про це повідомила Міністр фінансів України Наталія Яресько, зазначає РБК-Україна.

Головною метою митної реформи є підвищення рівня роботи митниці до стандартів Європейського союзу, ліквідація корупційних схем, вдосконалення системи адміністрування платежів та покращення якості послуг.

Пропонується випробувати нововведення у чотирьох областях, що межують з Європейським союзом – Львівській, Волинській, Закарпатській та Чернівецькій.

Допомагати у реформуванні державної митниці буде міжнародна компанія, яка має успішний досвід у подібних проектах.

За словами Наталії Яресько, проект планують здійснювати за допомогою інвесторів – державні кошти використовуватись не будуть. «Пілотний проект по деяких напрямках можна запустити протягом найближчих тижнів. Один донор вже є», – зазначила Міністр фінансів.

Нагадуємо, що нещодавно Державна фіскальна служба представила проект TWINNING, який передбачає проведення консультацій між представниками ДФС та експертами з країн-партнерів стосовно впровадження елементів інтегрованого управління кордонами та проведення нормотворчої роботи у сфері боротьби з корупцією та інших важливих питань.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments