На цьому тижні парламент має підтримати ряд законопроектів щодо внесення змін до ПКУ, - Н. Южаніна

21 Травня 2018 (0) #Ніна Южаніна #ПКУ #зміни
Аа Аа

На цьому пленарному тижні парламент має підтримати ряд законопроектів щодо внесення змін до Податкового кодексу. Про це, під час засідання Погоджувальної ради, заявила народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

«Прошу включити і розглянути у вівторок законопроекти: про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств, реєстр. №6490 та про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств, реєстр. №6490-д.

Закони необхідні для села, вони стосуються діяльності сімейно-фермерських господарств. Це те, над чим ми працювали дуже довго і завтра вкрай необхідно прийняти», – сказала Южаніна.

Крім того, депутат звернулася до Голови ВР щодо включення до порядку денного сесії ВР декількох законопроектів, які стосуються імлементації директив ЄС №40, а також законопроекти: про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну, реєстр. №2820; про внесення змін до деяких законів України щодо виконання зобов’язань України за Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами (стосовно виробництва, презентації та реалізації тютюнових виробів, їх реклами і спонсорства), реєстр. №2430-1; про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання у сфері виробництва, обігу, заборони реклами та спонсорства тютюнових виробів, електронних сигарет і трав’яних виробів для куріння, реєстр. №2430-д.

«Вони регулюють одні ті самі питання, ми маємо розглянути всі три закони у ВР і прийняти рішення», – додала Южаніна.

Крім того, Голова профільного Комітету звернула увагу на те, що потрібно вирішити питання щодо продовження дії пільг, які пов’язані з АТО.

«Після закінчення АТО, деякі пільги мають діяти відносно Операцій об’єднаних сил, яка зараз діє. В середу, на засіданні Комітету, розглянемо два законопроекти: про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України (щодо відносин, пов’язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях), реєстр. №8349; про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України (щодо відносин, пов’язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях), реєстр. №8350.

В четвер зранку ми готові будемо розглядати їх в залі. Ми переглянемо чи треба пільги переносити під час дії ООС», – відзначила Луценко.

Вона також відповіла на репліку деяких депутатів щодо законопроекту №8159 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні.

«Це нібито звільнення від податку! Там йде мова про звільнення підприємств, які виробляють літій-іонні акумулятори. Це питання стосується лише податку на прибуток і нам в залі потрібно обговорити це питання», – додала Ніна Южаніна.

Попередня стаття Наступна стаття