Н. Яресько: «Нова податкова реформа призведе до скорочення бюджету та зростання корупції»

Міністр фінансів України Наталія Яресько прокоментувала податкову реформу, запропоновану Комітетом з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, а також власний варіант реформи.

Зокрема, Н. Яресько наголосила на тому, що Мінфін прагне максимально зберегти та розвинути систему спрощеного оподаткування. На переконання міністра, є необхідність у заміні регресивної ставки податку прогресивною з метою уникнення ситуацій, коли великі підприємства платять менше податків, ніж малі.

Як повідомляє Finbalance, Н. Яресько зазначила: «Ми твердо впевнені: спрощена система оподаткування не має бути внутрішнім офшором для бізнесів, чий оборот значно перевищує поріг у 20 млн гривень, і який просто дробить своє підприємство на кілька ФОПів, аби сплачувати податки не як його конкуренти, а через спрощену систему, використовуючи її, як внутрішній офшор».

Суть податкової реформи – не у «сліпому» зниженні ставок податків, а у справедливому підході до їх встановлення, що забезпечить спрощення адміністрування, детінізацію економіки, подолання корупції у фіскальних органах та дасть «зелене світло» для розвитку бізнесу, створення конкурентних умов на ринку.

Також Міністр фінансів висловила думку, що впровадження податкової реформи, запропонованої Н. Южаніною, матиме наслідком скорочення бюджету приблизно на 25 % і водночас зростання рівня корупції в країні.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments