МВС онлайн: обшуки та конвоювання затриманих податківців

24 Травня 2017 (0)
Аа Аа

Сьогодні в Україні більше 1 700 працівників Нацполіції і 500 військових прокурорів проводять 454 обшуки на території 15 областей держави. Обшуки проводяться у керівників різного рівня управлінь Міндоходів України.

Станом на даний момент затримано 23 особи. Про це повідомили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Ця операція стосується осіб, які мали відношення до створення так званих податкових майданчиків, програмних підприємств чи транзитерів для податкових ям, внаслідок чого держава недотримала 97 млрд грн», - зауважив А.Матіос.

Під час одного з обшуків було затримано одного з керівників Луганської податкової адміністрації Антіпова, в якого у сумці знайшли 3,8 млн доларів.

До речі, серед затриманих не лише екс-очільники обласного рівня, а й керівники ДПІ м. Києва.

Наразі МВС онлайн транслює процес конвоювання затриманих. Відео можна переглянути тут. Після того як затриманих було переміщено із вертольотів до автобусів, які, імовірно, мають доставити їх до Печерського райсуду Києва, правоохоронці коротко прокоментували свої дії. За словами А.Матіоса, одну особу було затримано безпосередньо в аеропорту Бориспіль на виході до літака, він намагався перетнути кордон.

О 14.38 до Києва прибув вертоліт із затриманими з Одеси.

Переглянути відео брифінгу можна за посиланням.

Фото з обшуків доступно на сайті МВС за посиланням.

Попередня стаття Наступна стаття