МВФ узгодив реформи ДФС

17 Червня 2016
Аа Аа

Рівно рік тому, у червні 2015 року, ДФС України започаткувала низку системних реформ служби і, за словами Романа Насірова, вони вже узгоджені з МВФ і прийняті Урядом. Про це він повідомив в інтерв’ю виданню «Голос України».

«Це фактично дорожня карта в стратегії реформування ДФС на два роки», – зауважив Голова ДФС України і перерахував, які саме реформи він має на увазі, а саме поліпшення сервісів, боротьбу з корупцією та оптимізацію структури фіскальної служби.

Зокрема, очільник податкового відомства виділяє такі кроки, що «призвели до позитивних зрушень»:

  • впровадження низки електронних сервісів;
  • значне спрощення процедури;
  • зменшення контакту між податківцями та платниками;
  • напрацьовано зміни в податкове і митне законодавство.

«Вони непрості, але системні і невідворотні. І саме це дозволило забезпечити стабільну роботу служби. Отримані результати доводять необхідність продовження розпочатих реформ», – зазначив Голова ДФС України.

Роман Насіров анонсував впровадження кадрової реформи, а також запуск Антикорупційної програми, яка була розроблена на базі міжнародних угод, меморандумів про співробітництво та обміну інформацією.

Також Роман Насіров розповів про особливості впровадження нульового декларування в Україні. Він вважає, що боротися з тіньовим бізнесом допоможе впровадження нульової декларації для абсолютно всіх громадян, які мають дохід понад 1 мільйон гривень.

Фото: ipress.ua

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments