Мінфін затверджує нове Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

17 Березня 2016
Аа Аа

Наказом Міністерства фінансів України від 12.02.2016 року № 54 затверджується нове Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – Положення № 54). Зазначимо, що на сьогоднішній день, даний Наказ не набрав чинності, однак він готується до офіційного опублікування вже 25 березня 2016 року в Офіційному віснику України. Таким чином, попередній Наказ Міністерства доходів і зборів України та Міністерства фінансів України від 19 вересня 2013 року № 493/815 (далі – Положення № 493/815) визнається таким, що втратив чинність.

Так, Положенням № 54 встановлюються як загальні положення, що стосуються застосування норм даного Положення, так і порядок відкриття рахунків для зарахування страхових коштів, порядок проходження та розподілу страхових коштів та порядок надання інформації про рух страхових коштів.

Зазначимо, що основні зміни стосуються строків, здійснюваних відповідними уповноваженими органами дій, відносно перерахування коштів на відповідні рахунки 3719, формування та передачі документів, що стосуються перерахування страхових коштів тощо.

Для ознайомлення з повним текстом Наказу № 54 натисніть тут.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments