Мінфін готує зміни до декларації з рентної плати

09 Березня 2016
Аа Аа

На виконання вимог чинного законодавства ДФСУ підготувала проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Податкової декларації з рентної плати», який передбачає зміни до форми Податкової декларації з рентної плати, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 719, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за № 1051/27496.

Законом України від 24.12.2015 № 909 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено зміни до Податкового кодексу України, згідно з якими відмінено сплату авансових внесків та змінено податковий (звітний) період з кварталу на місяць для рентної плати за:

  • користування надрами для видобування корисних копалин за видобування нафти, конденсату, природного газу, у тому числі газу, розчиненого у нафті (нафтового (попутного) газу), етану, пропану, бутану;
  • користування радіочастотним ресурсом України;
  • транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Крім того, скасовано рентну плату за транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України.

Зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту будуть прийматись у письмовій та електронній формі протягом двох тижнів з дня публікації цього оголошення на адресу розробника: поштову – 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, та електронну – avitenko@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments