Міжнародна конференція на тему «Адміністративна юстиція в Україні: досягнення та перспективи»

17 Серпня 2016
Аа Аа

6 вересня 2016 року о 10:00 (реєстрація о 09:30) у приміщенні готелю «Русь» (м. Київ, вул. Госпітальна, 4) Вищим адміністративним судом України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація адміністративних суддів», Громадською організацією «Асоціація податкових радників», Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація адвокатів України» та платформою Taxlink, за участю Генерального секретаря Європейської Асоціації Адміністративних Суддів Едіт Целлер та Генерального Секретаря Європейської Мережі Суддівських Тренінгів Войцеха Постульські, буде проведено міжнародну конференцію на тему «Адміністративна юстиція в Україні: досягнення та перспективи».

Участь у заході візьмуть судді адміністративних судів Німеччини та Австрії, судді адміністративних судів України, науковці та експерти-практики.

До участі у конференції запрошуються судді, науковці та юристи.

Участь у конференції безкоштовна для підписників платформи Taxlink.

Для інших учасників вартість становить 400 грн.

Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну анкету на сайті ГО «Асоціація податкових радників» (зліва на сторінці). В рядку "додаткова інформація" вказати, що Ви є користувачем платформи Taxlink.

Реєстрація відкрита до 1 вересня 2016 року.

 

Додаткову інформацію про конференцію Ви можете дізнатися на сайті ГО «Асоціація податкових радників»

Зустріч у Facebook: https://www.facebook.com/events/290998781292005/

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments