Мінфін пропонує зміни до декларації з плати за землю

07 Червня 2016
Аа Аа

Державна фіскальна служба оприлюднила розроблений Міністерством фінансів проект наказу «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 16 червня 2015 року № 560».

Законопроектом пропонуються наступні зміни:

  • змінено формат внесення дати укладання та реєстрації документів, які засвідчують/підтверджують право власності та/або користування  земельними ділянками, реквізити, зазначені у рядках 3 та 4 Декларації. Автори законопроекту зазначають, що формат внесення дати має надавати можливість платнику визначити кількість днів місяця, у якому набуто (втрачено) право власності/користування земельною ділянкою. Пропонується зазначати дату у такому форматі: дд.мм.рррр, де: дд – число місяця, мм – місяць, рррр – рік.
  • з метою приведення у відповідність до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 зі змінами, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2011 року за №1562/20300, реквізити, зазначені у рядках 3 та 4 декларації, замінені новим реквізитом – податковим номером платника податку.
  • у відповідність до пункту 70.16 статті 70 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) приведена примітка 5 (у новій редакції Декларації – примітка 6).
  • до колонки 9 Декларації внесено уточнення, що нормативна грошова оцінка земельної ділянки зазначається за одиницю площі.

Автори проекту наказу зазначили, що проект розроблено за результатом практичного застосування форми податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) для удосконалення порядку її заповнення.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments