Мінфін Криму пропонує ввести водний податок

17 Червня 2016
Аа Аа

В Криму анонсовані зміни до Податкового кодексу РФ в частині введення водного податку для надрокористувачів, повідомляє «Крыминформ».

Комітет Державної ради з економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики на засіданні в четвер схвалив проект змін до Податкового кодексу РФ щодо встановлення ставки водного податку для надрокористувачів, який був запропонований Міністерством фінансів Криму.

«Податковим кодексом РФ встановлено ставку водного податку, диференційованої по басейнах річок, озер, морів, економічним районам РФ. При цьому податкові ставки при заборі води з поверхневих і підземних джерел на території Республіки Крим та Севастополя не встановлені», – сказала перший заступник міністра фінансів Наталія Зінов'єва, представляючи проект постанови відповідної законодавчої ініціативи.

За словами першого заступника, у зв’язку з тим, що користувачі надр, які видобувають воду, не сплачують податок, Мінфін і пропонує встановити водний податок в Криму «в розмірі мінімальних ставок для центрального економічного району».

Фото: russinfo.net

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments