Мінфін і митниця співпрацюватимуть для запровадження норм законів про NCTS, AOE та IP, - П. Ходаковський

10 грудня відбувся урочистий запуск «Нової митниці» за участі прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, заступника міністра фінансів України Павла Ходаковського, голови Комітету ВРУ з питань фінансів, митної та податкової політики Данила Гетманцева, керівника Державної митної служби України Максима Нефьодова та керівника групи підтримки України в Європейській комісії Петера Вагнера.

Під час заходу керівник Державної митної служби Максим Нефьодов презентував плани розвитку митниці, напрямки організаційних, інфраcтруктурних та кадрових змін.

«Дуже важливо, що і Міністерство фінансів, і Фіскальна, і Митна служба доклали усіх зусиль, щоб ця подія відбулася. Розцінюємо запуск Нової митниці як спільну справу і надаватимемо максимальну підтримку і надалі. Необхідно запровадити електронні інструменти взаємодії з бізнесом, зменшити фізичний контроль, - це одне з завдань, по якому оцінюватиметься ефективність митниці», - наголосив заступник міністра фінансів України Павло Ходаковський.

За його словами, спільна задача митниці на найближчий рік – запровадження норм нещодавно прийнятих законів про спільний режим транзиту (NCTS), про авторизованого економічного оператора (AEO) та про захист прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон (IPR).

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Чи потрібно декларувати орендовані об’єкти?

22 Січня 2020

Індексація плати за землю у 2020 році, - ДПС інформує

22 Січня 2020

Особливості оформлення розрахункових операцій з 19 квітня 2020 року

22 Січня 2020

У 2019 році обсяги погашення заборгованості за кредитами рефінансування неплатоспроможних банків збільшилися до 3,6 млрд грн

21 Січня 2020

Заробітна плата виплачується працівникові за виконану роботу, а не за факт перебування у трудових відносинах, - ВС

21 Січня 2020

"Бізнес готовий до діалогу з податківцями", - Очільниця Офісу великих платників податків Оксана Датій

21 Січня 2020

Дебіторська заборгованість, яка виникла у платників, які застосовують касовий метод, за операціями з постачання товарів/послуг, може бути списана у разі визнання її безнадійною

21 Січня 2020

Обчислення суми доходу від продажу інвестиційного активу, якщо його вартість номіновано у доларах США

21 Січня 2020