Медичні послуги: коли не платиться ПДВ?

15 Березня 2018 (0) #ПДВ #Медичні послуги
Аа Аа

ДФС України у своїй індивідуальній податковій консультації від 07.03.2018 № 905/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що операції з постачання медичних послуг звільняються від оподаткування ПДВ згідно з підпунктом 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України, якщо вони надаються закладами охорони здоров’я, які мають відповідну ліцензію.

Причому вищезазначений пільговий режим оподаткування застосовується незалежно від статусу особи, якій постачаються медичні послуги за договором (фізичній чи юридичній особі, резиденту чи нерезиденту України).

Попередня стаття Наступна стаття