Малайзія ввела податок на цифрові послуги

Черговою країною, що запровадила податок на цифрові послуги, є Малайзія. Так, 9 липня 2019 року були внесені поправки до Закону Малайзії про податок на послуги, який передбачає введення податку на певні цифрові послуги в розмірі 6 %.

Які саме зміни передбачені Законом?

Тепер будь-який іноземний постачальник цифрових послуг повинен сплачувати 6 відсотковий податок на послуги починаючи з 1 січня 2020 року.

Варто зазначити, які саме нові ключові терміни визначені в цьому Законі:

  • цифрова послуга – це будь-яка послуга, яка надається або реалізується через мережу Інтернет або іншу електронну мережу, яку неможливо отримати без використання інформаційних технологій, і надання послуги по суті автоматизовано;
  • іноземний постачальник послуг – це особа, що перебуває за межами Малайзії і надає цифрові послуги споживачам, включаючи тих, які використовують онлайн платформу для покупки і продажу товарів або для надання послуг, а також тих, що здійснюють операції з надання цифрових послуг від імені іншої особи;
  • споживач – це особа, яка виконує будь-яку з таких умов: оплачує цифрові послуги за допомогою кредитної або дебетової картки, наданої фінансовим закладом або компанією в Малайзії; набуває цифрові послуги, використовуючи інтернет-адресу, зареєстровану в Малайзії, або міжнародний код країни мобільного телефону, присвоєний Малайзії; проживає в Малайзії.

Згідно з інформацією, опублікованою Митним департаментом Королівства Малайзія, іноземному постачальнику послуг потрібно зареєструватися для сплати податку на послуги, якщо загальна вартість цифрових послуг, наданих споживачам перевищує 500 000 юанів (121 500 доларів США) протягом 12 місяців. Можлива також онлайн реєстрація.

Будь-який іноземний постачальник послуг, який надає цифрові послуги, до 1 січня 2020 року повинен зареєструватися та подати заявку на реєстрацію податку на послуги з 1 жовтня 2019 року.

Таким чином, іноземний постачальник послуг повинен буде подавати щоквартальні декларації і сплачувати належний податок на послуги.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments