Литва стала офіційним членом ОЕСР

09 Липня 2018 #ОЕСР
Аа Аа

Литва офіційно стала 36-м членом Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).

«У четвер вранці Франція депонувала ратифікаційні грамоти про приєднання Литви до конвенції ОЕСР», - повідомляє прес-служба організації.

Прем’єр – міністр Литви Саулюс Скверняліс у четвер провів зустріч із генеральним секретарем ОЕСР Анхелем Гуріа. Він високо оцінив вже реалізовані та заплановані реформи, зазначивши, що це є реальним прогресом для держави.

 «В ОЕСР Литва буде мати можливість поруч з іншими передовими державами знаходити найбільш ефективні способи вирішення проблем і викликів, щоб стати частиною «найкращої практики». Ми хочемо внести свій вклад у зміцнення ОЕСР і брати активну участь в її діяльності», - зазначив прем’єр.

У квітні цього року Литва завершила переговори щодо вступу в ОЕСР. У травні президент республіки Даля Грибаускайте в Парижі підписала угоду, якою розпочалися юридичні процедури. Минулого тижня литовський парламент ратифікував угоду про приєднання до міжнародної організації. За нього одноголосно проголосували 111 депутатів.

Процедура приєднання Литви до Організації тривала три роки. Із прибалтійських республік Вільнюс останнім вступив до ОЕСР: Латвія стала членом організації у 2016 році, а Естонія – у 2010 – му.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments