Ліберальна податкова реформа – пріоритет Олександра Данилюка

Про план пріоритетних дій Мінфіну на 2016 рік розповів Міністр фінансів України Олександр Данилюк на зустрічі із представниками інститутів громадянського суспільства, членами Громадської ради при Міністерстві фінансів та експертами.

Одним із пріоритетних напрямів роботи міністерства Олександр Данилюк назвав реформування податкової політики, повідомляє Вісник.

«Податкова реформа кожен рік – це хроніка, вона не лікується», – заявив Міністр фінансів.

За його словами, міністерство почне втручатися в процес реформування і шукатиме всі можливості для того, щоб втілити в життя ліберальну реформу.

«Я за ліберальний підхід, ліберальна реформа – супер, але якщо вона не підкріплена компенсаторними ресурсами, то просто не буде реалізована», – зазначив Олександр Данилюк.

Процес реформування для Мінфіну буде зосереджений на роботі над покращенням адміністрування податків та над внесенням ініціатив до Податкового кодексу, зокрема деяких точкових змін.

Олександр Данилюк зазначив, що у Міністерства фінансів є проблема першочергового вирішення. Зокрема, існування двох реєстрів на відшкодування ПДВ та надання ДФС індивідуальних податкових консультацій.

«Є податкова, яка займається реалізацією податкової політики. Все. Якщо треба змінювати податкову політику – я буду це ініціювати. Якщо треба роз’яснювати – я буду це робити», – зауважив очільник відомства.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments