Куди поспішає Кабмін?

Вже 17 грудня 2015 року проект Закону № 3630 планують винести на пленарне засідання Верховної Ради України. Про це заявив на своїй сторінці в мережі Facebook спікер парламенту Володимир Гройсман.

«На четвер скликаю позачергове засідання Верховної Ради. Цієї п'ятниці, як тільки бюджет і пов'язані з ним законопроекти були подані Урядом до Верховної Ради, я дав доручення профільним комітетам розглянути їх і підготувати попередні висновки. До кінця року залишилось мало часу, тому ми маємо негайно розпочати розгляд Державного бюджету на наступний рік і розгляд змін до Податкового кодексу.

17 грудня бюджетний та податковий пакети мають бути представлені на пленарному засіданні. Далі у нас буде можливість подати свої зауваження та пропозиції. Терміни дуже стислі, але ми маємо зробити все від нас залежне, щоб вийти на прийняття бюджету. Від тих рішень, які, я сподіваюсь, будуть знайдені, залежить фінансова стабільність в країні», – повідомив Голова Верховної Ради і у розпорядженні № 1760 від 14 грудня 2015 р. призначив пленарне засідання.

Водночас, проаналізувавши проект податкової реформи, закріпленої у законопроекті № 3630, ми не розділяємо щирого оптимізму Володимира Гройсмана  і переконані, що ці законодавчі ініціативи необхідно відкласти для належного доопрацювання. З недоліками податкової реформи Ви можете ознайомитись у матеріалі від Taxlink: «10 недоліків податкової реформи, що вплинуть на бізнес».

З оглядом пропонованих змін можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments