Конкурс на посаду голови Митниці зупинено

Аа Аа

Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив конкурс на зайняття вакантної посади Голови державної митної служби. Про це повідомляє прес-служба Суду.

Так, як йдеться у повідомленні, Суд розглянув заяву про забезпечення позову народного депутата Андрія Антонищака щодо зупинення дії розпорядження Уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови державної митної служби.

17 квітня судом ухвалено - задовольнити відповідну заяву про забезпечення позову і зупинити дію розпорядження Кабінету Міністрів України «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби».

Окрім цього суд заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України.

Суд ухвалюючи рішення про задоволення заяви про забезпечення позову виходив з того, що невжиття таких заходів, очевидно, може призвести до того, що захист прав, свобод та інтересів заявника, на захист яких подається адміністративний позов, стане неможливим, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат.

Окрім цього, суд враховав те,  що заявник посилався на норми закону, які на його думку, порушені при прийнятті та виконанні розпорядження Уряду «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби».

Як повідомляв TaxLink, по результатам вирішення ситуаційних задач до наступного етапу конкурсу на голову ДМС пройшли: Євген Гармаш, Максим Нефьодов, Андрій Саварець, Олександр Федоришин.

Фінальний етап конкурсу, співбесіда, мала відбутися 23.04.2019 року.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments