Компенсація витрат у розмірі ЄСВ для роботодавців – порядок буде оновлено

17 Червня 2016
Аа Аа

15 червня Міністерством соціальної політики України було оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Внесення відповідних змін пов’язується зі змінами до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 року № 1105-XIV, якими скасовується процедура віднесення страхувальників до відповідного класу професійного ризику виробництва.

Окрім  того, в пояснювальній записці до проекту постанови Кабінету Міністрів України зазначено, що механізм визначення суми, яка підлягає компенсації також потребує спрощення.

Таким чином, положення Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування попонується вкласти в такій редакції:

  • «Пріоритетний вид економічної діяльності визначається за основним видом економічної діяльності роботодавця». Отже, клас професійного ризику виробництва більше не враховується.
  • «Центр зайнятості перераховує кошти на рахунок роботодавця до 30 числа місяця, наступного за місяцем подання звітності до територіальних органів ДФС, передбаченої статтею 6 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – звіт), за умови підтвердження даних Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування щодо суми нарахованого єдиного внеску». Таким чином, підтвердженню підлягатимуть суми нарахованого єдиного внеску, а не суми заробітної плати працівника, з якої сплачено єдиний внесок.
  • «Якщо працівник працював у роботодавця повний місяць, а виплата компенсації здійснюється за неповний місяць, розмір компенсації за такий період обчислюється пропорційно шляхом ділення суми сплаченого роботодавцем за працівника єдиного внеску за місяць на кількість календарних днів місяця та множення на кількість календарних днів, за які надається компенсація». Діючою редакцією Порядку розмір компенсації за такий період визначається шляхом ділення заробітної плати особи за місяць на кількість робочих днів місяця, за які надається компенсація.

Зауважимо, що такі зміни до Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  повністю відповідають діючому законодавству України у частині регулювання загальнообов’язкового державного соціального страхування і приводять вищезазначений Порядок у відповідність до нього.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments