Компанія DTEK підключилась до платформи TaxLink

13 Травня 2016
Аа Аа

Після травневих свят починаємо роботу з позитивної ноти, адже новим клієнтом TaxLink стала найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України – DTEK.

DTEK – компанія, яка поєднує в собі співпрацю вугледобувних, енергогенеруючих та дистрибуційних підприємств, які ефективно працюють у галузі видобутку та збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії.

Основні напрямки бізнесу DTEK:

Видобуток і збагачення вугілля

Сегмент представлений шістьма великими підприємствами галузі, які в сукупності налічують 28 шахт, і дванадцятьма збагачувальними фабриками. Продукція сегмента – енергетичне та коксівне вугілля. Основні споживачі – підприємства генеруючого сегмента ДТЕК. Промислові запаси вугілля – 1 710 млн т.

Генерація електроенергії

Сегмент представлений ТОВ «ДТЕК Східенерго», ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «Київенерго» і ПАТ «ДТЕК Західенерго». Електроенергія, що виробляється в повному обсязі, поставляється на оптовий ринок електроенергії України (ОРЕ). Встановлена ​​потужність ТЕС – 18,6 ГВт.

Продаж і постачання електроенергії

Сегмент представлений шістьма мережевими компаніями, які купують електроенергію на оптовому ринку електроенергії, здійснюють продаж і постачання кінцевим споживачам. Ключові споживачі – металургія, вугільна промисловість і населення. Протяжність мереж – 157,1 тис. км.

На паливно-енергетичному ринку України DTEK займає впевнену лідерську позицію завдяки передовим технологіям, професійному менеджменту та зваженій соціальній політиці.

Компанія також є ключовим гравцем на ринку дистрибуції електроенергії.

TaxLink – унікальна онлайн-платформа податкових знань, яка змогла розплутати клубок суперечливого податкового законодавства України і відкрила перед платниками можливість дізнаватись відповіді на всі можливі податкові питання.

Завдяки зручності онлайн-ресурсу, клієнти можуть за лічені хвилини знайти необхідну інформацію, яка стосуватиметься практики чи теорії податкового права та дотичних до податкового права галузей.

Команда TaxLink цінує своїх клієнтів, для Вас працює професійна команда юристів, адвокатів, бухгалтерів та аудиторів. Ми готові якісно працювати для Вас – приєднуйтесь до користувачів TaxLink.

Нагадаємо, одним із нових користувачів нашої платформи не так давно стала відома компанія, яка має мережу магазинів косметики, парфумерії та товарів для дому по всій Україні – Watsons.

Дякуємо, що обираєте TaxLink.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments