Коли за відсутності діяльності анулюється реєстрація платника ПДВ?

Відсутність протягом 12 послідовних податкових місяців операцій з постачання товарів/послуг не є підставою для анулювання реєстрації платника ПДВ, якщо протягом цього періоду ним придбавалися товари/послуги, за рахунок чого формувався податковий кредит.

Вищезазначене роз’яснення було надане контролюючим органом на підставі аналізу підпункту «г» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України та розміщене у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 101.03). 

Попередня стаття Наступна стаття