Коли повідомити податкову, якщо єдинник 3-ї групи змінив податкову адресу?

13 Жовтня 2020
Аа Аа

Платник єдиного податку 3-ї групи у разі зміни податкової адреси, місця провадження господарської діяльності, інформацію про таку зміну (Заява для застосування спрощеної системи оподаткування та звітності (форма затверджена наказом МФУ від 16.07.2019 №308)) подає не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни (раніше така заява подавалась разом з декларацією з єдиного податку за звітний квартал, у якому відбулися зміни).

Така норма визначена п. 298.6 ст. 298 ПКУ (внесена Законом України від 16.01.2020  № 466) та набула чинності 23 травня 2020 року.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments