Коли оренда землі звільняється від ПДВ?

14 Березня 2019 #ПДВ #Земля #оренда
Аа Аа

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 04.03.2019 № 859/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо звільнення від оподаткування ПДВ постачання послуг з надання в оренду земельних ділянок відповідно до підпункту 197.1.21 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України

Так, контролюючим органом було зазначено, що зазначена вище податкова пільга надається платникам ПДВ у разі наявності у сукупності таких підстав для її застосування:

- орендовані земельні ділянки є власністю держави або територіальної громади;

 - кошти за послуги з надання в оренду (суборенду) таких земельних ділянок повинні сплачуватися у повному обсязі до бюджету безпосередньо тією особою, на яку покладено обов’язок щодо сплати обов'язкового платежу за оренду таких земельних ділянок.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Надання послуг за ЦПД – чи підлягає поверненню допомога по безробіттю?

18 Березня 2019

Чи є об’єктом оподаткування військовим збором cума грошового забезпечення, отриманого військовослужбовцями?

18 Березня 2019

Дохід юрособи - платника ЄП 3-ї групи при здійсненні операцій з експорту товарів, - ДФС інформує

18 Березня 2019

Доходи від надання майна в лізинг, оренду: відображаємо в декларації про майновий стан і доходи

18 Березня 2019

Відповідальність за несплату податкового зобов’язання підприємцем на загальній системі оподаткування, - ДФС інформує

18 Березня 2019

Змінено перелік виробничих і технологічних операцій, за якими визначається країна походження при імпорті в Україну товару

18 Березня 2019

Дитина відвідує гуртки: чи є право на податкову знижку?

18 Березня 2019

Національний банк зберіг облікову ставку незмінною на рівні 18% річних

18 Березня 2019