Коли можна скласти одну податкову накладу на постачання декількох партій товару?

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 27.11.2018 №4978/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо порядку складання податкових накладних у випадку здійснення поставок декількох партій товару за однією специфікацією та одним договором.

Так, у своєму роз’ясненні контролюючий орган нагадує, що податкова накладна відповідно до пункту 201.7 статті 207 Податкового кодексу України (далі – ПК України) складається на кожне повне або часткове постачання товарів або послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

Водночас, якщо постачання товару має безперервний або ритмічний характер (поставка здійснюється одному покупцю не менше двох раз на місяць), то відповідно до пункту 201.4 статті 201 ПК України постачальник може складати зведену податкову накладку пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання.

Окрім того, якщо постачальником наприклад отримано декілька авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за один і той же товар в межах одного і того ж договору, то він може скласти одну податкову накладну на загальну суму такої передоплати.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Товарно-транспортні накладні: які ризики при оформленні?

17 Травня 2019

Проведення перевірки у період оскарження рішення про її призначення є нівелюванням права платника податку на її оскарження

17 Травня 2019

Збір за місця для паркування транспортних засобів: кого віднесено до платників податків?

17 Травня 2019

ВС про наявність законного інтересу як предмета судового захисту в адміністративному судочинстві

17 Травня 2019

Європейський суд загальної юрисдикції скасував рішення Єврокомісії щодо польського податку для ретейлерів

17 Травня 2019

Військова служба за контрактом: що з поданням звітності та сплатою ЄП підприємцем?

17 Травня 2019

За матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС розпочато 53 кримінальних провадження

17 Травня 2019

Державна податкова служба України отримала реєстрацію як юридична особа

17 Травня 2019