Коли можна скласти одну податкову накладу на постачання декількох партій товару?

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 27.11.2018 №4978/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо порядку складання податкових накладних у випадку здійснення поставок декількох партій товару за однією специфікацією та одним договором.

Так, у своєму роз’ясненні контролюючий орган нагадує, що податкова накладна відповідно до пункту 201.7 статті 207 Податкового кодексу України (далі – ПК України) складається на кожне повне або часткове постачання товарів або послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

Водночас, якщо постачання товару має безперервний або ритмічний характер (поставка здійснюється одному покупцю не менше двох раз на місяць), то відповідно до пункту 201.4 статті 201 ПК України постачальник може складати зведену податкову накладку пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання.

Окрім того, якщо постачальником наприклад отримано декілька авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за один і той же товар в межах одного і того ж договору, то він може скласти одну податкову накладну на загальну суму такої передоплати.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments