Київських податківців підозрюють у сприянні в ухиленні від сплати 3,6 млрд грн перед «Дельта Банком»

25 Травня 2016
Аа Аа

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) виніс припущення, що районна ДПІ Києва і державний реєстратор сприяють компанії «Дніпрометалсервісгруп» у втіленні схеми ухиляння від виконання своїх зобов’язань перед кредитором – «Дельта Банком».

Загальна сума боргу компанії «Дніпрометалсервісгруп» перед «Дельта Банком» – 3,6 млрд грн.

Ухилитися від погашення кредитної заборгованості неплатоспроможному «Дельта Банку» компанія-позичальник «Дніпрометалсервісгруп» намагається шляхом припинення юридичної особи.

На сайті Фонду гарантування зазначають, що на підставі рішення Окружного адміністративного суду Києва державний реєстратор вніс до Єдиного державного реєстру відомості про припинення юридичної особи ТОВ «Дніпрометалсервісгруп». Справу щодо припинення юридичної особи ТОВ «Дніпрометалсервісгруп» було розглянуто 11 лютого без сповіщення і участі «Дельта Банку».

«Дельта Банк» ще в минулому році подав позовні заяви проти боржника «Дніпрометалсервісгруп» щодо стягнення заборгованості за кредитними договорами. Таким чином, «Дельта Банк» намагається в судовому порядку стягнути боргове зобов’язання і скасувати державну реєстрацію ліквідації компанії.

У березні 2016 року Печерське управління поліції Києва відкрило кримінальне провадження на підставі заяви про вчинення кримінального злочину.

Чергове судове засідання у цій справі відбулось 24 травня в Окружному адміністративному суді столиці.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments