Южаніна: "Необхідно стимулювати добровільне декларування офшорів"

26 Квітня 2016
Аа Аа

Ніна Южаніна в ефірі заявила про необхідність стимулювання в Україні добровільного декларування фізичними особами рахунків та часток у компаніях за межами країни, а потім уже займатися розробкою законодавства в частині деофшоризації, повідомляє Вісник.

В ефірі телеканалу «112 Україна» голова Комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань податкової та митної політики, голова робочої групи з питань деофшоризації Ніна Южаніна повідомила наступне:

«Нам треба зараз думати, як стимулювати до добровільного декларування фізичними особами саме такої інформації – про рахунки, про частки в корпоративних компаніях, у тому числі з офшорним статусом тощо. Ось завдання понад усе. І якби ми зараз відпрацювали і ці питання – підхід, з чого починаємо, де та точка «нуль», де всі повинні заявити про те, що у них є за межами України компанії, рахунки, акції, передача прав до фондів на управління компаніями тощо – цю точку «нуль», тому що ми ще довго будемо чекати інформацію. А потім вже рухатися за законодавством, яке треба напрацювати. Над цим питанням треба працювати виключно комплексно, тоді б ми не перебивали один одного і розуміли б, з чого ми починаємо. Тому нам треба зараз і точку «нуль» проговорити, і зрозуміти, що інформація до нас буде приходити не скоро. Я, взагалі, зараз сумніваюся в тому, що ми можемо оперативно отримувати інформацію, нам же треба ухвалити ще величезну кількість змін до чинного законодавства України про розкриття нашої банківської таємниці. У нас дійсно специфічна ситуація в країні, тому якихось таких напрацювань, які б легко імплементувалися в життя, немає».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Подання ліквідаційного Звіту про використання доходів неприбутковою організацією, - ДПС інформує

19 Жовтня 2020

Чи може ФОП надати запит на отримання довідки про доходи через електронні сервіси ДПС України ?

19 Жовтня 2020

Як отримати довідку про відсутність заборгованості в електронному вигляді для участі у тендері?

19 Жовтня 2020

Який порядок переходу на спрощену систему оподаткування для платників єдиного податку 1-3-ї груп?

19 Жовтня 2020

Як отримати витяг про стан розрахунків платників з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення?

19 Жовтня 2020

Проведення розрахункових операцій в режимі офлайн: юридичні нюанси

19 Жовтня 2020

Закон № 466: формування податкового кредиту на підставі тимчасової митної декларації

19 Жовтня 2020

Неприбуткова організація продає товари (основні засоби): коли сплачується податок на прибуток?

19 Жовтня 2020