Юлія Марушевська подала до суду на Романа Насірова

13 Липня 2016
Аа Аа

Очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська подала до суду на Голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

На своїй сторінці у Facebook керівник Одеської митниці написала, що подала два позови на Романа Насірова через те, що він з порушенням призначив конкурс на посади начальників митних постів в Одесі. «Голова ‪ДФС створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі. Це свавілля з боку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином», – обурилась Юлія Марушевська, зазначивши, що це стало причиною для першого позову.

Ще одним порушенням, за її словами,  що призвело до другого позову, стала заборона керівником ДФС проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів. Юлія Марушевська зазначила, що за останні два місяці це вже не перший факт зловживання службовим становищем керівництвом служби.

«Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, буде присилати нам своїх “парашутистів” на митницю», – повідомила очільниця Одеської митниці.

Справи вже передані до суду.

Не так давно Роман Насіров зазначав, що вбачає популізм у діях керівництва митниці. За його словами, ряд експериментів на митниці не дав очікуваних результатів, а відповідальність за це лежить на Юлії Марушевській. Проте, Голова ДФС України запевняє, що конфлікт між ним та Одеською митницею відсутній.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments