Які терміни повернення коштів внаслідок застосування права на податкову знижку?

14 Червня 2021
Аа Аа

До Головного управління ДПС у Харківській області надходять запити від громадян стосовно термінів повернення коштів – податкової знижки за певними витратами.

ГУ наводить відповідь згідно із чинним законодавством.

Так, відповідно до п. 179.8 ст.179 розд. IV Податкового кодексу України сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Нагадаємо, що декларацію про свої доходи для отримання податкової знижки за певними витратами минулого року, громадянин має право подати протягом усього 2021 року. Зробити це можна як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини: