Яка відповідальність ФОП за несвоєчасно сплачений авансовий внесок єдиного податку?

Аа Аа

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що несплата (неперерахування) фізичною особою – підприємцем, яка є платником єдиного податку відповідно до підпунктів 1 та 2 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені ПКУ, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної таким платником єдиного податку відповідно до ПКУ.

Норми визначені п. 122.1 ст. 122 ПКУ.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини: