Як зарахувати від’ємне значення з ПДВ у рахунок сплати інших платежів?

06 Вересня 2016 #ПДВ #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

ДФС України у своєму листі № 17506/6/99-99-15-03-02-15 від 11 серпня 2016 року надала роз’яснення стосовно можливостей зарахування суми від’ємного значення ПДВ у рахунок сплати інших податків або зборів відповідно до підпункту «б» пункту 200.4 статті 200 ПК України. 

Так, фіскальними органами було вказано, що для вищезазначеного зарахування платнику ПДВ необхідно заповнити:

- рядок 20.2.2 податкової декларації з ПДВ, де вказується сума такого зарахування, яка не може бути більшою за реєстраційну суму платника ПДВ на момент отримання контролюючими органами податкової декларації ;

- додаток 4 до податкової декларації з ПДВ, де відображається код виду платежу, у рахунок сплати якого платник хоче зарахувати суму від'ємного значення з ПДВ. Коди бюджетної класифікації встановлюються кожного року в законах України про Державний бюджет на відповідний рік.  

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments