Як виправити помилки у звіті з ЄСВ: поради контролерів

18 Серпня 2016 #ЄСВ #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

ДПІ у Солом'янському районі міста Києва на сайті ДФС надала практичні поради особам, які самостійно виявили помилки у раніше поданих звітах з ЄСВ.

Вказуючи на положення Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року № 435, контролери зазначають, що у разі виявлення страхувальником помилки після закінчення звітного періоду, необхідно подати до контролюючих органів перелік таблиць звіту, таблицю з поміткою «скасовуюча», у якій відображені помилкові відомості, які були відображені у поданому звіті, а також таблицю з відміткою «початкова» із зазначенням вже правильних відомостей.

Якщо страхувальником не було вказано у попередньому звіті  будь-які дії відносно застрахованих осіб, необхідно подати додатковий звіт за попередній період із заповненим титульним аркушем (на якому проставлена відмітка «додаткова» та таблицю 5 (на якій також проставлена позначка «додаткова»).  Наново заповнювати таблиці 1–4 додатку 4 до звіту також не є необхідним.

Виправлена таблиця 7, в якій відображаються відомості про наявні підстави для здійснення обліку стажу окремим категоріям осіб, відповідно до законодавства України, подається до контролюючого органу в тому ж порядку, що і таблиця 5.

Якщо ж платнику ЄСВ необхідно не просто виправити, а повністю скасувати відомості, які були відображені у таблицях 5 та 7, до контролерів подаються лише скасовуючі документи.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments