Як відобразити перерахунок ПДВ за статтею 199 ПК України у податковій декларації?

Результати перерахунку податкових зобов’язань з ПДВ, який здійснюється відповідно до пункту 199.1 статті 199 Податкового кодексу України (далі – ПК України) у разі часткового використання придбаних/виготовлених товарів/послуг або необоротних активів в неоподатковуваних ПДВ операціях, відображаються у податковій звітності останнього звітного періоду року (грудень або IV квартал), в тому числі якщо відповідні податкова накладна/розрахунок коригування були зареєстровані у ЄРПН в інших податкових періодах.

До вищезазначеного висновку дійшов контролюючий орган на підставі пункту 199.5 статті 199 ПК України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 101.23).

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

Чи можливе використання ділових очікувань для прогнозування економічної активності в Україні, – дослідження НБУ

18 Липня 2018

Показник ΣОвердрафт в СЕА ПДВ: який порядок розрахунку?

18 Липня 2018

Порядок відображення у фіскальних чеках сум заокруглень, - ДФС інформує

18 Липня 2018

ДФС та Нацполіція проведуть експеримент щодо протидії ухиленню від сплати митних платежів

18 Липня 2018

Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

18 Липня 2018

Фізособа отримала дохід не від податкового агента: коли необхідно сплатити військовий збір з такого доходу?

18 Липня 2018

У зв’язку з реорганізацією, ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві втрачають статус окремих юридичних осіб

18 Липня 2018

Порядок припинення дії договору про визнання електронних документів за ініціативи підписувача, - ДФС інформує

18 Липня 2018