Як скласти податкову накладну при частковій оплаті вартості товару/послуги?

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 06.02.2018 № 494/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що відповідно до пункту 201.7 статті 201 Податкового кодексу України податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

Таким чином, контролюючий орган доходить висновку, що на дату отримання частини передоплати вартості товарів/послуг платник ПДВ складає податкову накладну з урахуванням такого:

1) у графі 2 такої податкової накладної вказується номенклатура тих товарів/послуг, що зазначені у первинних документах та що частково були оплачені контрагентом;

2) у графах 3.1, 3.3 – зазначаються коди таких товарів та послуг за УКТ ЗЕД та ДКПП відповідно;

3) у графах 4, 5 – вказується інформація відповідно до чинного на дату складання такої податкової накладної Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку;

4) у графі 6 – платник зазначає відповідну частку оплачених товарів/послуг.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

Чи можливе використання ділових очікувань для прогнозування економічної активності в Україні, – дослідження НБУ

18 Липня 2018

Показник ΣОвердрафт в СЕА ПДВ: який порядок розрахунку?

18 Липня 2018

Порядок відображення у фіскальних чеках сум заокруглень, - ДФС інформує

18 Липня 2018

ДФС та Нацполіція проведуть експеримент щодо протидії ухиленню від сплати митних платежів

18 Липня 2018

Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

18 Липня 2018

Фізособа отримала дохід не від податкового агента: коли необхідно сплатити військовий збір з такого доходу?

18 Липня 2018

У зв’язку з реорганізацією, ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві втрачають статус окремих юридичних осіб

18 Липня 2018

Порядок припинення дії договору про визнання електронних документів за ініціативи підписувача, - ДФС інформує

18 Липня 2018