Як правильно подати документи для розблокування ПН/РК?

ДФС України вкотре наголосила, що для відновлення зупиненої реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування платникові ПДВ потрібно подати до ДФС України письмове пояснення, копії документів, що підтверджують реальність операції та Таблицю даних платника.

Вищезазначені документи подаються контролюючому органу виключно в електронному вигляді через особистий кабінет електронного сервісу або офіційний портал ДФС за допомогою безкоштовного програмного забезпечення ДФС або будь-якої іншої комп’ютерної програми, що формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту). 

Пояснення подається у вигляді Повідомлення за формою J(F)1312602 (далі – Повідомлення) з кожної податкової накладної або розрахунку коригування окремо.

До такого Повідомлення необхідно додати  копії документів, які підтверджують реальність здійсненої платником ПДВ операції за податковою накладною або розрахунком коригування, реєстрація яких була зупинена. Вищезазначені копії документів подаються у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360102 у форматі PDF. Причому розмір кожного додатка не повинен перевищувати 2 МБ. Крім того, рекомендується встановлювати роздільну здатність сканування документів скануючого пристрою на рівні, який забезпечить розмір файлу сканованої копії не менше ніж 100 КБ.

Вищезазначене роз’яснення було розміщено у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 101.17). 

Попередня стаття Наступна стаття