Investment forum – студенти навчались інвестиціям

30 Березня 2016
Аа Аа

19 березня у вільному просторі Freud House було проведено Investment forum, організатором якого виступив локальний осередок Ліги студентів АПУ в ІМВ КНУ. Тематика форуму охопила не лише аспекти правового регулювання інвестиційних процесів, але й проблематику оцінювання результатів інвестування та їх здійснення в юридичному бізнесі.

Експертами форуму виступили провідні фахівці у сфері юридичного супроводу інвестиційних процесів та їх стратегічного планування й оцінки в бізнесі. Дмитро Гончаренко, юрист ЮФ AstapovLawyers, розповів учасникам заходу, як правильно використовувати структуру корпоративного управління для залучення іноземних інвестицій.

Євген Бессарабов, експерт з фінансового менеджменту та керуючий партнер спеціалізованої консалтингової компанії PSA Consulting & Management Systems, наочно продемонстрував, як виглядають інвестиції в реальному бізнесі та як відбувається їх оцінка. Не менш важливими є питання оподаткування іноземних інвесторів в Україні. Віта Форсюк, керівник практики податкового права Jurimex, експерт Taxlink, детально розкрила всю проблематику податкових ризиків інвесторів при інвестуванні в Україну.

Наприкінці на учасників чекала найцікавіша частина – бліц-опитування у форматі панельної дискусії на тему: «Чи можливо інвестувати в юридичний бізнес?», модератором якого виступив провідний вітчизняний консультант з питань стратегії та розвитку юридичного бізнесу Ірина Нікітіна. Експертами дискусії виступили: антикорупційний експерт Софія Ковач, керуючий партнер ЮК «Пронін і Партнери» Євген Пронін та юрист ЮК «Альянс Ратушняк і Партнери» Павліна Ратушняк, які прийшли до висновку, що інвестування в юридичному бізнесі є доволі складним процесом та вимагає системного і зваженого підходу. Один з учасників форуму зазначив: «Отримавши такі безцінні знання під час цієї дискусії, не страшно вже і власну юридичну фірму відкривати». Це свідчить про високу практичну користь заходу для його учасників.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments