Голова партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив про відмову членів партії голосувати за проект нового Податкового кодексу України

Як передає Еспресо.TV, Юрій Луценко на офіційній сторінці у Facebook виявив невдоволення роботою урядовців над новим Податковим кодексом та бюджетом: «За останні дні Кабмін зробив багато заяв про узгодження нового Податкового Кодексу та Бюджету. З ким тільки не погодили ці документи наші урядовці! Трудяги. Біда лише в тому, що вони забули узгодити їх з парламентом.
Це так само, якби циган узгодив з усім світом продаж фермеру віслюка. Дарма, що землеробу треба новий кінь. Головне, що продаж старого доходяги – віслюка погоджено і з районним ветеринаром, і з директором м’ясокомбінату, і з делегацією міжнародного філателістичного товариства».

Також голова фракції БПП наголосив на тому, що члени фракції не підтримають проект податків «4 по 20», який тільки погіршить стан нинішньої податкової системи та «вибиває базу доходів місцевого самоврядування». 

Депутати фракції БПП підтримують реформи податкової системи, але вважають, що вони мають бути поступовими – протягом 2–3 років. Юрій Луценко також поділився планами на цей рік серед яких:

1. Прийняти нову спрощену модель адміністрування, запропоновану парламентським комітетом Н. Южаніної;
2. Встановити ставку ПДВ і ЄСВ по 20 %, ставку податку на розподілений прибуток 18 %, а ПДФО не більше 15 %;
3. Не змінювати умов господарювання ( і зокрема – використання касових апаратів) платників єдиного податку.
4. Прийняти закон про нульове декларування доходів та майна населення під 2 %.

Також депутат прогнозує скорочення бюджетних витрат та замороження деяких соціальних виплат. Тож чи будемо «на коні» чи залишимось з віслюком – скоро дізнаємось.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments