Геннадій Зубко: «У нас є кошти на інфраструктурні та соціальні проекти»

05 Серпня 2016 #ПДФО
Аа Аа

Керівники органів місцевого самоврядування змінюють ставлення до оподаткування, намагаючись встановлювати податки більш справедливо, тим самим дають малому і середньому бізнесу поштовх для розвитку, повідомив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на зустрічі з членами Європейської Бізнес Асоціації (далі – ЄБА).

За словами Геннадія Зубко, завдяки збільшенню бази оподаткування (ПДФО, акцизні збори, податок на нерухомість, податок на землю тощо), доходи місцевих бюджетів у 2016 році зросли на 45 % порівняно з минулим роком.

Експерт зазначає, що з початку 2016 року в місцеві бюджети надійшло 77 млрд грн, а отже, інфраструктурні і соціальні проекти будуть належним чином профінансовані.

Геннадій Зубко зауважив, що місцеві громади почали будувати стратегію розвитку регіонів шляхом планування бюджетів на наступні роки, що дозволило місцевому бізнесу швидше зростати. При цьому, на його переконання, громади, які визначили для себе перспективні кластери стають конкурентоспроможними та змагаються за інвесторів.  

«Це – маршрутна карта, яка дає можливість бізнесу, який працює на території громади, усвідомлювати, які напрямки є перспективними, які послуги чи продукти потрібні людям і які на це передбачено ресурси», – зазначив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Геннадій Зубко також розповів представникам ЄБА, що на сьогодні є помітним ефект від децентралізації, відзначивши, що переведення повноважень ДАБІ на місцевий рівень, а також залучення інвестицій позитивно позначилось на Тернопільській, Дніпровській, Харківській, Волинській областях. Зокрема, Волинська область в минулому році здобула перше місце у залученні інвестицій.

«Бюджетна децентралізація дозволяє отримати кошти, які можуть бути залучені на інфраструктурні проекти і якісну підготовку спеціалістів», – заявив Геннадій Зубко.

Фото: korrespondent.net

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments